Hello. This post is likeable, and your blog is very interesting, congratulations :-). I will add in my blogroll =). If possible gives a last there on my blog, it is about the Notebook, I hope you enjoy. The address is http://notebooks-brasil.blogspot.com. A hug.
3 comments:
Пролетен понеделник, духа вятър... Мамка му, трябваше да прибера прането.
:D
PS По един съвсем recent и съвсем истински случай.
Hello. This post is likeable, and your blog is very interesting, congratulations :-). I will add in my blogroll =). If possible gives a last there on my blog, it is about the Notebook, I hope you enjoy. The address is http://notebooks-brasil.blogspot.com. A hug.
Nice. Хайде сега пусни нещо за есента. :)
Post a Comment