Wednesday, April 7, 2010

words for the sounds

Музиката е всичко. Но не коя да е музика...тази, която "кара да затрепти нещо в теб, чрез което да разпознаеш нещо в мен и да си кажеш: "Хей, ние сме едно!"... (Маркъс Милър)

No comments: