Странна е нуждата на човек да се изразява. Все едно хората, с които си говориш, без значение кой над теб, кой под теб, как е около теб - все едно те не са достатъчни!
Но отчасти е истина, че при всяко общуване човек показва само част от себе си, не презентира “цялото” а само това, което си мисли, че този към когото изпраща съобщение има нужда да получи.
Има нужда май се отнася повече до това, какво ние се нуждаем да предадем.
Затова и аз имам нужда да предавам някакви съобщение.
Но отчасти е истина, че при всяко общуване човек показва само част от себе си, не презентира “цялото” а само това, което си мисли, че този към когото изпраща съобщение има нужда да получи.
Има нужда май се отнася повече до това, какво ние се нуждаем да предадем.
Затова и аз имам нужда да предавам някакви съобщение.
author: tumblr
No comments:
Post a Comment