Friday, October 23, 2009

4RD to my dear Gabi!

shtot znam, 4e ima mng golyam shans da vidi toya post ;-) pojelavam i mnogo yaki zapoznanstva pokrai mnogo yakiya masai4o, da i doidat My Dying Bride na krak v Sf da i posviryat i da e vse taka usmihnata byasna mlada moma!

haide i edno nazdrave po povoda:)

2 comments:

Габи said...

EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ДУША-КАМБАНА!!!!!!!!!!!! :)))))))
:-*********

adeilla said...

hehe znaeh si az ;-))