shtot znam, 4e ima mng golyam shans da vidi toya post ;-) pojelavam i mnogo yaki zapoznanstva pokrai mnogo yakiya masai4o, da i doidat My Dying Bride na krak v Sf da i posviryat i da e vse taka usmihnata byasna mlada moma!
haide i edno nazdrave po povoda:)
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
2 comments:
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ДУША-КАМБАНА!!!!!!!!!!!! :)))))))
:-*********
hehe znaeh si az ;-))
Post a Comment